کتاب «اکسل کاربردی برای مدیران کار و کسب» ، نوشته ی اینجانب ؛توسط انتشارات بازاریابی، به چاپ رسید

 

 

این کتاب چه مواردی را آموزش می‌دهد و از چه مطالبی، صرف‌نظر می‌‌کند؟
در این کتاب به شما کمک می‌کنم که بتوانید راحت‌تر و سریعتر، وظایف خود را انجام دهید. در این کتاب در مورد مواردی که می‌‌توانید در هر کتاب آموزش اکسلی آن را ببینید، صحبت نخواهم کرد. در مورد اینکه چطور از منوهای اکسل استفاده کنید یا اینکه چطور می‌‌توانید دور سلولهای اکسل خط بکشید، صحبت نمی‌‌کنم.
در این کتاب تلاش می‌کنم روشهایی را به شما یاد دهم تا به جای اینکه با سختی و مرارت، اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید، کار آنالیز و تحلیل اطلاعات؛ برایتان به کاری مفرح و نشاط‌آور تبدیل شود.
هرکسی، تعریف خودش را از کار و کسب دارد.
نویسندگان مختلف، تعاریف متفاوتی از کسب‌ کار دارند. در واژه‌نامه‌ی آکسفورد، کار و کسب به معنی خریدوفروش و تجارت آمده است. در واژه‌نامه‌ی لانگمن، کار و کسب به فعالیت پول در آوردن و تجارتی که از آن پول حاصل شود، گفته می‌‌شود. به زبان ساده، کار و کسب عبارت است از حالتی از مشغولیت و به‌طور عام، شامل فعالیتهایی است که تولید و خرید کالاها و خدمات با هدف فروش آنها را به‌منظور کسب سود، در بر می‌‌گیرد.
به عبارت دیگر، وظیفه‌ی اصلی مدیران کار و کسب را می‌توان انتخاب‌شدن دانست.
مشتریان، امروزه اطلاعات بسیار زیادی دارند و انتخاب‌شدن به‌وسیله‌ی مشتریان، به دغدغه‌ی اصلی شرکتها – و به‌طبع آن مدیران کار و کسب- تبدیل شده است.
به‌عنوان یک مدیر کار و کسب، وظیفه‌ی شما بسیار ساده است: جذب و حفظ مشتریان.
این کتاب به صورت ساده به شما فرایندی را نشان می‌دهد که تا بتوانید به‌وسیله‌ی ابزارها و تمپلیت‌ها، این کار را انجام دهید. و اگر این کتاب نتوانست به همه‌ی نیازهای شما پاسخ دهد، آنگاه می‌‌توانید با مراجعه به وب‌سایت
www. behrangbinesh. com
پرسشهای خود را مطرح کرده و به پاسخ مناسب برسید.
همان‌طور که می‌دانید، کار و کسب، گستره‌ی وسیعی از فعالیتها را در بر می‌گیرد و تنها تبلیغات و پروموشن را شامل نمی‌‌شود. بنابراین قبل از اینکه ادامه‌ی کتاب را بخوانیم، باید بدانیم که این کتاب برای چه کسانی نوشته شده است.
این کتاب برای شماست. برای شمایی که اطلاعات و علم کافی در مورد کار خودتان دارید و می‌خواهید که دانسته‌هایتان را به صورتی ساده و سریع، اجرایی کنید تا هم برند شخصی خود را بسازید و هم کمک کنید که شرکت‌تان به سود بیشتری دست پیدا کند.
در این کتاب به شما کمک خواهم کرد تا بتوانید با استفاده از ابزارهای معرفی شده، از سردرگمی در حجم عظیم اطلاعات رها شده و فرایندهای کار و کسبتان را به سهولت انجام دهید.
به دنبال راه‌حلهای عجیب و تئوریهای جدید کار و کسب و مدیریت در این کتاب نباشید؛ زیرا آنها را اینجا پیدا نمی‌‌کنید. تعداد بسیار زیادی کتابهای مدیریت و تئوریهای کار و کسب در بازار وجود دارد که شما می‌‌توانید با استفاده از آنها، از اطلاعات جدید، مطلع شوید. در این کتاب قصدم این است که به شما راهی را نشان دهم که بتوانید با استفاده از آنها، بهره‌وری خود را بیشتر کنید.

 

برای خرید این کتاب، از لینک زیر می توانید استفاده کنید:

http://www.marketingshop.ir/viewProduct/3539

من بهرنگ بینش هستم طراح سیستمهای هوش تجاری و داشبوردهای مدیریتی تخصص اصلی من طراحی برای شرکتهای پخش و توزیع و فروش است

2 نظر

  1. با سلام كتاب رو تهيه كردم
    مطالب حالبه اما از صفحه 96 تا 97 ايرادي وجود داره كه مطالب تكرار شده فكر مي كنم اگر صفحاتي كه محيط اكسل داره مثل بخشهايي از كتاب رنگي بشه جذابتره.

    • با سلام و تشکر. بررسی می شود. رنگی کردن کل کتاب، هزینه ها رو به شدت بالا میبرد برای همین، فقط یه بخشهایی که لازم بود رو به صورت رنگی در انتهای کتاب ،قرار دادیم. از دقت شما، متشکرم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

اکسل کاربردی برای مدیران کار و کسب

http://www.behrangbinesh.com/?p=1773

 

 

 

درباره ی سایت

هدف شما در کسب وکار چیست؟
-کاهش هزینه ها
-افزایش درآمدها
-کاهش فشارکاری
هر هدفی که تعیین کرده باشید، بدون ارزیابی مرتب فاصله خود با اهداف، به بیراهه خواهید رفت
در این سایت و همچنین کانال هوش تجاری و داشبوردهای مدیریت به شما کمک میکنیم به بیراهه نروید.

من بهرنگ بینش، کارشناس ارشد استراتژی هستم و شما را دعوت میکنم که همراه من شوید

https://t.me/management_dashboard