وبینار دات کام، اولین و تنها برگزارکننده وبینار صنعت پخش مویرگی

وبینار چیست؟logo-2

وبینار (webinar) یا همان سمینارهای آنلاین (web-based seminar) یا سمینار وب بیس، همان کنفرانس یا سمینار است اما از طریق اینترنت و وب برگزار می گردد. در وبینار استاد و دانش جویان از طریقاینترنت در محیطی متناسب حضور پیدا می کنند و امکانات فضای مجازی را برای انتقال دانش و تجربه در اختیار قرار می دهند.

در برگزاری وبینار تخصصی استاد در پنل مدیریتی خود وارد می شود، محتوا و مقالات و دانش نامه های خود را در محیط وبینار آنلاین به اشتراک می گذارد و دانش جویان با توجه به دسترسی که دارند می توانند این اطلاعات را مشاهده و مطالعه کنند. در وبینار تخصصی صنعت پخش مانند کنفرانس صنعت پخش اساتید و بزرگان صنعت پخش دانش و تجربه خود را به دانش جوبان منتقل می نمایند. وبینار تخصصی یاسمینار آنلاین بنا به سطح مشارکت کنندگان برگزار می گردد و بنا به سطح افراد مشارکت کننده محتواهای مرتبط ارایه خواهد شد. دوره های آموزش ویزیتور، دوره آموزشی سرپرست فروش، دوره آموزش موزع،دوره آموزش مدیر شعبه، دوره آموزش مدیر تبلیغات و برندینگ، دوره آموزش مدیر فروش و دوره های تخصصی مالی و مدیران ارشد بنا به نیاز و موضوع مربوطه اطلاعات اولیه استخراج و در زمانبندی مشخص و معین اطلاع رسانی می گردد تا افراد و علاقمندان به حوزه مدیریت صنعت پخش ضمن برنامه ریزی از اطلاعات مربوطه استفاده نمایند.

وبینار یا همان کنفرانس تحت وب، برای برگزاری دوره های آموزشی، سمینار و همایش ‏ها و یا ارایه مطالب از طریق اینترنت مورد استفاده قرار می‏گیرد. هر یک از شرکت کنندگان از طریق این ابزار می توانند از طریق اینترنت و دستگاه های در اختیار مثل گوشی تلفن همراه، تبلت و یا کامپیوتر های شخصی با سایر شرکت کنندگان و مدرس ارتباط برقرار نمایند. بستر ارتباطی این امکان نرم افزارهای تحت وب است. این ملاقات ‏ها و یا هم نشینی های آنلاین معمولا به این صورت است که مدرس یا مدیر جلسه امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری و سایرین نیز امکان ارسال پیام‏های متنی را دارا هستند و لذا می توانند سوالات خود را به صورت مکتوب مطرح نمایند.
وبینار بدلیل عدم محدودیت زمان و مکان و همچنین عدم نیاز به تجهیزات سخت افزار گران قیمت، IP اختصاصی برای کاربر و پهنای باند بالا باعث شده است که وبینار بصورت جدی در بازار کنفرانس تصویری مطرح و تجهیزات جانبی و برنامه های قدرتمندی از آن معرفی گردد. روش‏ های مختلفی برای ایجاد شبکه وبینار وجود دارد. برای برقراری ارتباط، نرم افزار داده ‏ها را بصورت رموز فشرده از طریق اینترنت برای مقصد ارسال می‏ کند. این داده ها به‏ گونه‏ ای بهینه تنظیم می‏ گردد که سرعت ارتباط بر اساس سرعت اینترنت کاربر تنظیم می‏ شود. بنابراین نیاز به سرعت کمتری نسبت به کنفرانس های سخت افزاری‏ اند.
استفاده از وبینار به دو صورت آن لاین و آف لاین امکان پذیر است. در فرم Online همزمان با ارائه سخنران، مخاطبان از سخنرانی استفاده نموده و می توانند سوالات خود را به صورت کتبی مطرح کنند ولی در فرمoffline، مخاطبان از سخنرانی به صورت غیر زنده استفاده نموده و برای آن ها امکان پرسش وجود ندارد.

در وبینار تعداد مشارکت کنندگان بر اساس سیستم های سخت افزاری و بستر ارتباطی (اینترنت سرور ها) تعیین می گردد و معمولا با برآورده ساختن زیر ساخت اولیه ذکر شده محدودیتی در برگزاری وبینار وجود ندارد.

بسیاری از افراد بدلیل نداشتن زمان کافی برای بهره گیری و حضور در دوره های آموزشی، کنفرانس های تخصصی و گردهمایی ها از مطالب و یا موارد مورد بحث بی بهره می مانند، اما با ابزارهایی مانند وبینار تخصصی و یا کنفرانس و سمینار آنلاین این امکان به راحتی برای همگان مهیا شده است.

باتوجه به توضیحات فوق در وبینار دات کام، درصدد برگزاری وبینار و سمینار تخصصی فروش و پخش در صنعت فروش و پخش مویرگی هستیم. با ارایه آموزش آنلاین در زمینه آموزش های مورد نیاز عوامل صنعت پخش و ارتقای دانش و انتقال تجربه از اساتید و مشاور صنعت پخش رسالت خود را بیش از پیش انجام دهیم. بسیاری از کارکنان صنعت پخش دغدغه های روزمره زیادی دارند که با پوشش همگانی و دسترسی سریع و راحت به این گونه اطلاعات می توانند ضمن رفع دغدغه های موجود شرایط متفاوتی را برای خود پدید آورند.

دغدغه هایی مانند: جذب نیروی انسانی، استخدام در پخش، تامین کالا، فروش کالا، بازاریابی، فروش کالا، تسویه، تامین اعتبار، منطقه و مسیربندی، آموزش ویزیتور، آموزش سرپرست فروش، فرایندهای انبار و انبارداری، انقضاء کالا، برگشت کالا، محاسبه پورسانت، تخفیفات و جوایز، برگشت از توزیع، دوره ویزیت و … همواره گریبان گیر پخش مویرگی بوده است و با تغییرات روزانه بازار و رفتارهای مشتریان بسیاری از این عوامل متغیر خواهد بود.

به روز نمودن دانش و آموزش تمامی همراهان در مجموعه پخش های سراسری، پخش های چند شعبه ای، پخش های تک شعبه ای و پخش های مویرگی محلی بسیاری از موارد و مشکلات پیشگیری و یا رفع خواهد شد. هزینه آموزش و پیشگیری بسیار بسیار کمتر از رفع مشکل می باشد و از طرفی خیلی از اوقات بازگشت به سهم بازار پخش یا بازگشت به بازار بسیار سخت و ناشدنی است.

وبینار دات کام با دانش کامل و شناخت وضعیت فعلی آموزش پخش در کشور، رسالت ارتقای دانش و انتقال تجربه را بر خود واجب میداند و از تمامی اساتید و بزرگان صنعت پخش دعوت می نماید تا ما را در این امر یاری رسانند تا با کاهش هزینه های آموزش و ارتقای سطح دانش صنعت پخش بتوانیم در رشد و شکوفایی میهن عزیزمان ایران سهیم باشیم.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*