اکسل کاربردی برای مدیران کسب و کار

شماره سی و ششم ماهنامه بازاریاب بازارساز منتشر شد

 

 

شماره سی وششم (خرداد ۱۳۹۶) ماهنامه کاربردی بازاریاب بازارساز منتشر شد. با خواندن این ماهنامه با مسائل و موضوعات متنوع حوزه بازاریابی و فروش آشنا خواهیم شد.

در این شماره هم مانند شماره های قبل( ۱۲ شماره پشت سر هم ) مقاله ای نوشتم که توسط تحریریه ی مجله ی بازاریاب بازارساز مورد پذیرش واقع شد .

خودم هم فکر نمیکردم که بتوانم این تعداد مقاله بنویسیم

باور بفرمایید

😀

اما در این شماره، چه نوشته ام؟

 

چطور از اکسل استفاده کنیم تا بعنوان نابغه ی فرآیندهای کسب و کار شناخته شویم؟

در ادامه ی مباحثی که در شماره ی قبل مطرح شد و در مورد مهارتهای مورد نیاز برای موفقیت در امر فروش و پخش بود، قرار است در مورد یکی از مهمترین موارد این موضوع، یعنی کاربرد اکسل برای مدیران کسب و کار مطالبی خدمتتان ارائه کنم.

این سلسله  مطالب، چه مواردی را آموزش میدهد و از چه مطالبی، صرفنظر می‌کند؟

در مقالاتی که بعد از این و در مجله ی بازاریاب بازارساز منتشر خواهد شد، به شما کمک میکنم که بتوانید راحت‌تر و سریعتر، وظایف خود را انجام دهید. در این کتاب در مورد مواردی که می‌توانید در هر کتاب آموزش اکسلی آن را ببینید، صحبت نخواهم کرد . در مورد اینکه چطور از منوهای اکسل استفاده کنید یا اینکه چطور می‌توانید دور سلول های اکسل خط بکشید، صحبت نمی‌کنم.

در این مقالات تلاش می‌کنم روشهایی را به شما یاد دهم تا به جای اینکه با سختی و مرارت، اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید، کار آنالیز و تحلیل اطلاعات ؛ برایتان به کاری مفرح و نشاط آور تبدیل شود.

همانطور که می‌دانید، کسب و کار، گستره ی وسیعی از فعالیتها را در برمی‌گیرد و تنها تبلیغات و پروموشن را شامل نمی شود.بنابراین قبل از اینکه ادامه ی مقاله را بخوانیم، باید بدانیم که این سری مقالات برای چه کسانی نوشته می شود.

این مقالات برای شماست. برای شمایی که اطلاعات و علم کافی در مورد کار خودتان دارید و می‌خواهید که دانسته‌هایتان را به صورتی ساده و سریع، اجرایی کنید تا هم برند شخصی خود را بسازید و هم کمک کنید که شرکتتان به سود بیشتری دست پیدا کند. به شما کمک خواهم کرد تا بتوانید با استفاده از ابزارهای معرفی‌شده، از سردرگمی در حجم عظیم اطلاعات رها شده و فرآیندهای کسب و کارتان را به سهولت انجام دهید. هدف نهایی این است که به شما راهی را نشان دهم که بتوانید با استفاده از آنها، بهره وری خود را بیشتر کنید.

 

 

 

لازم به ذکر می‌دانم که علاقه‌مندان برای دریافت اشتراک می‌توانند با شماره ۶۶۵۷۷۶۳۸ در تهران تماس حاصل کنند.

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*