اکسل کاربردی برای مدیران کسب و کار- قسمت دوم

شماره ۳۷ مجله بازاریاب بازارساز ، منتشر شد.

ماهنامه بازاریاب بازارساز وارد چهارمین سال انتشار خود شد. در این شماره از ماهنامه مطالب کاربردی حوزه فروش و بازاریابی را از نظر خواهید گذراند. از تمامی مدیران محترم در شرکتهای پخش می‌خواهم که با تهیه این مجله برای نیروهای خود گامی بزرگ در جهت توسعه تیم، سازمان و در نهایت کشور خود بردارند.
خوشحالم به دوستان و همراهانی که در تهران حضور ندارند و یا ترجیح می‌دهند مجله را روی گوشی همراه خود بخوانند، این خبر را بدهم که شما عزیزان می‌توانید از این پس به نسخه الکترونیکی مجله از طریق اپلیکیشن فیدیبو دسترسی داشته باشید. کافیست به اپ‌استور، بازار و یا سایت فیدیبو بروید و اپلیکیشن را دانلود کنید. این امکان جدید به ویژه برای دوستانی که در تهران حضور ندارند و می‌خواهند در جریان جدیدترین مطالب و اتفاقات حوزه بازاریابی و فروش قرار گیرند، بسیار ارزشمند است.
همچنین برای گرفتن اشتراک مجله می‌توانید به سایت www.marketingshop.ir مراجعه کنید یا با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۰۸۲۵۱ و ۰۲۱۶۶۴۲۳۶۶۷ تماس حاصل کنید. لازم به توضیح است که اشتراکهای سازمانی شامل تخفیف ویژه می‌باشند.

 

[embeddoc url=”http://www.behrangbinesh.com/wp-content/uploads/2017/07/behrang-binesh-excel-part-2-magazine-37.pdf” viewer=”google”]

 

متن کامل را میتوانید در این شماله ی مجله ی بازاریاب بازارساز، مطالعه فرمایید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*