به صد رسیدم

همیشه، عدد ۱۰۰ برایم جالب بود

صد سال زندگی، صد سال فعالیت، صد سال انتشار و …

 

این مطلب را به مناسبت صَدُمین نوشته  در سایت هوش تجاری و داشبوردهای مدیریت نوشته ام

نوشته هایی که میتوان آنها را در گروههای مختلفی دسته بندی کرد. از نوشته های عمومی درباره ی مدیریت دانش سازمانی تا آموزش نرم افزار کلیک ویو

هر کدام از این نوشته ها به ضرورتی بوده و نیاز به آن احساس شده که اینجا ، برای شما عزیزان قرار گرفته است.

عزیزانی که برخوردهای متفاوتی در این مورد داشته اند. از تشویق به ادامه ی کار بوده تا تلاش فراوان برای مایوس کردن و عدم ادامه و خوب یا بد، هر دو گروه هم اصرار به درستی حرفشان داشته اند.

برخی از دوستان لطف داشته اند و مرا با نظرات خودشان دلگرم کرده اند که از آنها سپاسگزارم و مطمئن باشید که هر نظری، به من در راه بهبود نوشته هایم کمک کرده و در ادامه ی راهم موثر بوده است.

شاید هیچ وقت فکر نمیکردم که صحبت دوستانه ی من با جناب آقای آخوندی عزیز ( مدیر انتشارات بازاریابی) به اینجا ختم شود که هر ماه، یک مقاله در مجله ی بازاریاب بازارساز بنویسم و مطالب من نیز در شورای سردبیری مورد پذیرش قرار گرفته و چاپ شود.

از جناب حسن زاده(سردبیر مجله بازاریاب بازارساز) هم تشکر میکنم که کاستی ها ، بدقولی ها و تاخیرهای مرا در تحویل مقاله ها تحمل کردند.

از جناب سرفرازیان عزیز (مدیر دپارتمان تحقیقات بازار TMBA) باید تشکر کنم بابت لطفها و راهنمایی های خوبی که به بنده داشتند و هنوز هم دارند.

و در انتها باید از راهنمایی ها و تشویقهای جناب ابریشمی عزیز تشکر کنم که اعتماد به نفس لازم را جهت تبدیل تجربه به نوشته به من داد و همیشه ممنون ایشان خواهم بود. بماند که در راه اندازی این سایت و کمکهای فنی و تکنیکی و آموزشهای پلتفرم سایت، اگر ایشان نبودند، واقعاً نمیدانستم که چه باید کرد.

از خدای منان سپاسگزارم که به من قدرت و اجازه ی نوشتن داد و دعا میکنم که هرچند راه طولانی ای در پیش دارم، جسارت ادامه ی راه را به من بدهد.

 

ارادتمند

بهرنگ بینش

دوم شهریور ماه هزار و سیصد و نود و شش

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*